Czwartek 28 Września 2023


Chcemy stworzyć lokalny model ekonomii społecznej, który będzie skutecznym narzędziem w poprawie sytuacji na rynku pracy i wzmocnieniu regionalnego rozwoju.

Partnerstwo Muflon ma charakter lokalny, a także ponadnarodowy. Wykorzystanie międzynarodowej doświadczeń z zakresu ekonomii społecznej, a także oparcie się w działaniu na zasobach i potencjale partnerów lokalnych - pozwala na skuteczne działanie w regionie.Z A L O G U J
<< wróć do aktualności  


Rusza rekrutacja do trzeciego cyklu szkoleniowego
Siedemnastego września rusza rekrutacja do kolejnego, trzeciego cyklu szkoleniowego w ramach projektu Partnerstwo na Rzecz Rozwoju „Muflon”.

Warsztaty i szkolenia z zakresu tworzenia i prowadzenia spółdzielni socjalnej będą skierowane do wszystkich osób posiadających status osób bezrobotnych z rejonu byłego województwa wałbrzyskiego. W ramach I i II cyklu projektu utworzona została 1 spółdzielnia socjalna o nazwie „Ogrody Smaków”, która zajmuje się gastronomią. Ponadto na etapie rejestracji znajdują się trzy kolejne spółdzielnie socjalne wspierane przez Partnerstwo „Muflon” . Wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie prosimy o kontakt z biurem projektu przy ul. Beethovena 10.


Wszyscy w Polsce wciąż uczymy się teorii i praktyki gospodarki społecznej. Zapraszamy do korzystania z różnych zasobów, które systematycznie będziemy gromadzić i zamieszczać na naszej stronie.
 >>
SONDA
Czy planujesz założyć spółdzielnie socjalną
głosów [1579]
zobacz wyniki
archiwum
Misja Partnerstwa  |  Partnerstwo  |  Gospodarka Społeczna  |  Aktualności  ||  hosting
Unia EuropejskaProjekt realizowany przy udziale środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach inicjatywy wspólnotowej EQUAL.EFS